Piła kabłąkowa trójkątna 21" Rutland RTL5227310K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła kabłąkowa trójkątna 21" Rutland RTL5227310K
Rutland RTL-522-7310K
RTL5227310K
PILA KABLAKOWA TROJKATNA 21" Rutland
RTL-522-7310K
SM.CK016,28,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wszystkie modele cechuje drążek napinający, umożliwiający szybką zmianę ostrza. Sztywna owalna rama. Zawiera plastikową ochronę ostrza, która zapobiega uszkodzeniom podczas transportu lub przechowywania narzędzia. Skuteczne do cięcia suchego i “żywego” drewna. Użyteczne w ogrodzie, do kształtowania powierzchni, dla budowniczych, rolników itd. Wersja standardowa przeznaczona do okazjonalnego użytku, np. do pielęgnacji przydomowego ogrodu. Wersja wysokowydajna przystosowana do cięższych prac regularnych, np. przez profesjonalnych ogrodników itp.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 21" cal |
| Długość ostrza | 530 mm |
| Producent | Rutland Contrators Tools |
| Duty (Weight) | Heavy |
| EAN13 Barcode | 5036140158344 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 600 |
| Waga całkowita | 0.54 |
| Szerokość całk. | 230 |
| Supplier Part No. | RTL-522-7310K |
| Throat Length | 180 mm |
| Typ | Triangular |
| UNSPSC Code | 27111508 |
| Waga elementu | 540 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 530mm 21" cal |
| Długość całkowita | mm |
| Throat Length | 180mm |
| Typ | Triangular Pattern |
| Waga elementu | 540g |
| Frame Finish | Powder Coated |
| Frame Material | Steel Tube |