Piła otwornica z utwardzonymi zębami 12" Sitesafe SSF5975340K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła otwornica z utwardzonymi zębami 12" Sitesafe SSF5975340K
Sitesafe SSF-597-5340K
SSF5975340K
PILA OTWORNICA Z UTWARDZONYMI ZEBAMI 12" Sitesafe
SSF-597-5340K
SM.CK016,26,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Elastyczny sprężysty brzeszczot. Rozwarte i ostrzone zęby.Kształtowana w formie rączka z tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia. Do wycinania otworów i wycinania profilowego w różnego rodzaju materiałach. Może być również używana jako piła ogrodnicza do przycinania drzew.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Coating/Finish | Bez powłoki |
| Długość ostrza | 300 mm |
| Materiał ostrza | Stal |
| Producent | Sitesafe |
| Compatible Materials | Dry Wall; Floorboard; Hardwood; Melamine; Plasterboard; PVC; Softwood; Timber |
| Cutting Style | Rip |
| EAN13 Barcode | 5036140189270 |
| eCl@ss Code | 21042201 |
| Do użycia z | |
| Handle Material | Plastic |
| Klasa materiałowa | Flexible Spring |
| Mitre Angle | |
| Waga całkowita | 0.18 |
| Protection Features | |
| Supplier Part No. | SSF-597-5340K |
| Liczba zębów na cal | 8 TPI |
| Typ | Compass Saw; |
| UNSPSC Code | 27111508 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 300mm 12" cal |
| Liczba zębów na cal | 8 TPI zębów na cal |
| Typ | Compass Saw |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Plastic |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Dry Wall Floorboard Hardwood Melamine Plasterboard PVC Softwood Timber |
| Mitre Angle | ° stopni |
| Cutting Style | Rip |
| Blade Coating/Finish | Bez powłoki |