Piła pneumatyczna BS920L Kobe KBE2703500K KBE-270-3500K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła pneumatyczna BS920L Kobe KBE2703500K KBE-270-3500K
Kobe KBE-270-3500K
KBE2703500K
Piła pneumatyczna BS920L Kobe KBE2703500K
KBE-270-3500K
Opis produktu
BS920LTnie blachę bez zadziorów i wypaczeń. Idealna do kształtowania i pracy w metalu na płaskich powierzchniach, precyzyjna przepustnica, gwint wlotu powietrza: 1/4" NPT, ciśnienie powietrza: 90psi zużycie powietrza: 4cfm* i zdolność cięcia 1.6mm (stal) do 2mm (aluminium).
Poziom hałasu: 91dBA.
Siła dźwięku: 102dBA.
Wibracje: 5.1m/s2.
Długość całkowita: 235mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/minutę jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089358 |
| eCl@ss Code | 21051105 |
| Prędkość bez obciążenia | 9000 rpm |
| Głębokość całk. | 45 |
| Długość całkowita | 250 |
| Waga całkowita | 0.75 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Supplier Part No. | 2703500K |
| UNSPSC Code | 27131500 |
| Waga elementu | 550 g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 235 x 45 x 70mm |
| Materiał | Alloy Steel |
| Number of Blades | 2 |
| Wysokość całkowita | 70mm |
| Długość całkowita | 235mm |
| Szerokość całk. | 45mm |
| Model, kod produktu | BS920L |
| Sound Power Level | 102 dBA decibel adjusted |
| Stroke Length | |
| Strokes per Minute | 9,000 |
| Waga | 0.55 kg kilogram 550g |
| Includes | (2) Blades Hex Keys |
| Saw Type | Multi-Purpose Air Saw |
| Horsepower | hp horsepower |
| Maximum No Load Speed | 9,000 rpm revolutions per minute |
| Air Pressure | 90 PSI pounds per square inch 6.3 BAR bar |
| Air Consumption | 4 CFM cubic feet per minute |
| Throttle Features | Teasing Throttle |
| Air Inlet Size | 1/4 in NPT |
| Compatible Hose Inner Diameter | 10mm |
| Workplace Application | Industrial Metalworking MRO |
| Sound Pressure Level | 91 dBA decibel adjusted |
SM.CK016,525ZLNE