Piła przecinarka ręczna RS600 150mm 600W 240V Osaki OSA2793800K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Osaki Piła przecinarka ręczna RS600 150mm 600W 240V OSA2793800K
Osaki OSA-279-3800K
OSA2793800K Osaki PILA PRZECINARKA ręczna RS600 150mm 600W 240V
RS600
Posiada brzeszczot płaski mocowany w 4 pozycjach do cięcia w trudno dostępnych miejscach. Zalecana do domu, garażu, warsztatu, do cięcia i przycinania materiałów takich jak: drewno miękkie i twarde, stopy żelazne, metale nieżelazne, plastik, PVC, płyty gipsowe. Bardzo zręczna, przydatna w wielu trudnych sytuacjach. Dostarczana
razem z 3 brzeszczotami w pojemniku plastikowym. 1 rok gwarancji.
Moc: 600W.
Napięcie: 240V ~ 50Hz.
Wolne obroty: 700 - 2300rpm.
Maks. zasięg cięcia: 150mm.
Wymienne z tarczami tnącymi Bosch Sabre.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Osaki |
| EAN13 Barcode | 5036140017610 |
| eCl@ss Code | 21051190 |
| Waga całkowita | 5.8 |
| Supplier Part No. | 2793800K |
| UNSPSC Code | 27112709 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu | 2 m metre |
| Model Number | |
| Wysokość całkowita | 342mm |
| Długość całkowita | 120mm |
| Szerokość całk. | 450mm |
| Power Rating | 600 W watt |
| Stroke Length | 700-2300mm |
| Strokes per Minute | opm oscillations per minute |
| Supply Voltage | 240 V voltage |
| Waga | kg |
| Includes | (3) Blades Carry Case |
| Cutting Action | Straight |
| Steel Cutting Capacity | 10mm |
| Wood Cutting Capacity | 150mm |
| Number of Orbital Settings | |
| Pipe Cutting Capacity | 150mm |
| PVC Cutting Capacity | 150mm |
| Manufacturer Guarantee | |
| Noise/ Vibration Information |