Piła ręczna do oklein i tworzyw sztucznych 13" Sitesafe SSF5975620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła ręczna do oklein i tworzyw sztucznych 13" Sitesafe SSF5975620K
Sitesafe SSF-597-5620K
SSF5975620K
PILA ręczna DO OKLEIN I TW. SZTUCZNYCH 13" Sitesafe
SSF-597-5620K
SM.CK016,33,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zaokrąglony koniec umożliwia cięcie tuż przy osłonach i narożach. Zęby rozwierane i hartowane. Odporna na uderzenia kształtowana w formie rączkaz tworzywa sztucznego. Hartowane i odpuszczane sprężyste stalowe ostrze.14tpi.15 wierzchołków na cal.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Coating/Finish | Bez powłoki |
| Długość ostrza | 330 mm |
| Materiał ostrza | Stal |
| Producent | Sitesafe |
| Compatible Materials | Melamine; Plasterboard; Floorboard |
| Cutting Style | Rip; Cross Cut |
| EAN13 Barcode | 5036140189287 |
| eCl@ss Code | 21042201 |
| Do użycia z | |
| Handle Material | Plastic |
| Klasa materiałowa | Harden and Tempered |
| Mitre Angle | |
| Waga całkowita | 0.295 |
| Protection Features | |
| Supplier Part No. | SSF-597-5620K |
| Liczba zębów na cal | 14 TPI |
| Typ | Floorboard Saw |
| UNSPSC Code | 27111508 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 330mm 13" cal |
| Liczba zębów na cal | 14 TPI zębów na cal |
| Typ | Floorboard Saw |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Plastic |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Floorboard Melamine Plasterboard |
| Mitre Angle | ° stopni |
| Cutting Style | Cross Cut Rip |
| Blade Coating/Finish | Bez powłoki |