Piła tarczowa 1200W 240V ESC12-16SE6.5" Kobe KBE2791640K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kobe Piła traczowa 1200W 240V ESC12-16SE6.5" KBE2791640K
Kobe KBE-279-1640K
KBE2791640K Kobe PILA tarczowa ESC12-16SE6.5" 1200W 240V
ESC 1200
Lekka piła tarczowa, średnica tarczy 165 mm. Podwójna izolacja elektryczna, podstawa z odlewu aluminiowego i dolna osłona z precyzyjną regulacją ustawienia podstawy. Dostarczana z tarczą stalową TCT 40 zębów przeznaczoną do cięcia drewna różnego rodzaju.
Pobór mocy: 1010 W.
Prędkość bez obciążenia: 5500 obr/min.
Głębokość cięcia:
90° - 57 mm.
45° - 38 mm.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 355 |
| Szerokość całk. | 250 |
| Głębokość całk. | 300 |
| Waga | 4.86 |
| WEEE Compliant | Yes |
| UNSPSC Code | 27112709 |
| eCl@ss Code | 21051101 |
| Producent | Kobe |
| Supplier Part No. | 2791640K |
| EAN13 Barcode | 5036140019003 |
| Model Number | ESC1200 |
| Voltage | 240V |
| Waga elementu | 3.40 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Size | Blade ? 165 x 20mm |
| Capacity | Max. Cutting Depth 45° 38mm Max. Cutting Depth 90° 57mm |
| Contents | 10mm Box Spanner 2.5mm Hex Key 40T TCT 165mm Blade Guide Wing Bolt |
| Features | Cast Aluminium Base & Lower Guard Leightweight & Compact Precise Adjustment of Base Alignment |
| Model Number | ESC 1200 |
| No Load Speed | 5,500 rpm revolutions per minute |
| Power Rating | 1,010 W watt |
| Numer produktu | C6MFA |
| Supply Voltage | 240 V voltage |
| Waga | 3.4kg |
| Manufacturer Guarantee | Supplied with full industrial warranties |
| Noise/ Vibration Information | |
| Size & Weight | Weight 3.4Kg |