Piła tarczowa 160x2,4x16mm ze średnim skokiem zębów Kobe KBE2805713K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła tarczowa 160x2,4x16mm ze średnim skokiem zębów Kobe KBE2805713K
Kobe KBE-280-5713K
KBE2805713K
160x2.4x16mm CIRCULAR SAW BLADE 24T MEDIUM Kobe KBE2805713K
Kobe KBE-280-5713K
SM.CK016,46,6ZLNE
Piły ogólnego zastosowania, o średniej ilości zębów na cal. Do cięcia zarówno wzdłużnego jaki i poprzecznego drewna litego, twardego. Piły te zapewniają dobre wykończenie powierzchni przeciętych, które nie wymagają dodatkowego wykończenia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ ostrza | 24T - Medium |
| Producent | Kobe |
| EAN13 Barcode | 5036140234109 |
| eCl@ss Code | 36600641 |
| Średnica x grubość x otwór | 160 x 2.4 x 16mm |
| Supplier Part No. | 2805713K |
| UNSPSC Code | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Drewno |
| Grubość ostrza | 2.4mm |
| Typ ostrza | |
| Średnica otworu | 16mm |
| Maksymalne obroty | RPM, obr/min |
| Liczba ostrzy, zębów | 24 |
| Średnica ostrzy | 160mm |
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca, HSS |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Materiał tnący | Tungsten Carbide-tipped |
| Cutting Action | Crosscut Ripping |
| Cutting Edge Type | Continuous |
| Usage Type | |
| Kerf Width | 2.4mm |
| Rake Angle | ° stopni |