Piła z grzbietem z brązu 8" Kennedy KEN5975420K
dostępny
Cena regularna:
$152.03
Cena regularna:
$123.60
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła z grzbietem z brązu 8" Kennedy KEN5975420K
Kennedy KEN-597-5420K
Piła z GRZBIETEM z BRAZU 8"
KEN-597-5420K
Opis produktu
Ostrze ze stali stopowej, naprężone zęby szlifowane i utwardzone. Grzbiet piły, sztywny z brązu. Uchwyt z solidnie wyszlifowanego drewna palisandrycznego. Bezpieczne umocowanie przy pomocy 2 śrub. 20tpi.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | Brass |
| Długość ostrza | 200mm |
| Długość ostrza | 8" calowe |
| Materiał ostrza | Alloy Steel |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140144378 |
| Kod eCl@ss | 21042201 |
| Handle Material | Rosewood |
| Saw Type | Dovetail Saw |
| Nr produktu | KEN-597-5420K |
| Liczba zębów na cal | 20 TPI zwojów na cal |
| Kod UNSPSC | 27111508 |
KEN5975420K
PILA Z GRZBIETEM Z BRAZU 8" Kennedy
KEN-597-5420K
SM.CK016,278,7ZLNE
Narzędzia Cromwell