Pilnik Warding średni 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik WARDING średni 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306720K
Kennedy KEN-030-6720K
KEN0306720K
KC-016,35,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091412 |
| Długość całkowita | 10" cal |
| Długość całkowita | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.15 |
| Oznaczenie | KEN-030-6720K |
| Type | Warding |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 1.60 kg |