Pilnik Warding zdzierak gruby 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304730K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik WARDING zdzierak gruby 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304730K
Kennedy KEN-030-4730K
KEN0304730K
Pilnik przemysłowy WARDING gruby 8"(200mm)
KEN-030-4730K
SM.CK016,17,6ZLNE
Szer.płask.-zbież. (Podwójnie nacinane) - Równoległe płaszczyzny, brzegi zbieżne do punktu. Do ciasnych otworów, szczelin itp. Pilniki używane przez ślusarzy do naprawy lub karbowania kluczy. Również użyteczny w miejscach trudno dostępnych. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091153 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Supplier Part No. | 0304730K |
| Typ | Warding |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.76 kg |