Pilnik Warding zdzierak gruby 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306730K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik WARDING zdzierak gruby 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306730K
Kennedy KEN-030-6730K
KEN0306730K
KC-016,32,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140091429 |
| Długość całkowita | 10" cal |
| Długość całkowita | 255 mm |
| Oznaczenie | KEN-030-6730K |
| Type | Warding |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 1.50 kg |