Pilnik dwustronny do pił średni 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302930K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik dwustronny do pił średni 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302930K
Kennedy KEN-030-2930K
KEN0302930K
Pilnik przemysłowy dwustronny do pił średni 6"(150mm)
KEN-030-2930K
SM.CK016,14,9ZLNE
Dwustronne do pił (pojedynczo nacinane) - Brzegi zbieżne do punktu. Używany do ostrzenia pił. Nacinane w kierunku lewym. Zęby cięte są z obu końców w kierunku środka. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 0.017 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0302930K |
| EAN13 Barcode | 5036140090897 |
| Typ nacięcia | 2 |
| Typ | Double Ended |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga | 0.33 kg |