Pilnik dwustronny średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304930K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik dwustronny średni 200mm 8" przemysłowy Kennedy KEN0304930K
Kennedy KEN-030-4930K
KEN0304930K
Pilnik przemysłowy dwustronny do pił średni 8"(200mm)
KEN-030-4930K
SM.CK016,17,4ZLNE
Dwustronne do pił (pojedynczo nacinane) - Brzegi zbieżne do punktu. Używany do ostrzenia pił. Nacinane w kierunku lewym. Zęby cięte są z obu końców w kierunku środka. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091207 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.032 |
| Supplier Part No. | 0304930K |
| Typ | Double Ended |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.50 kg |