Pilnik dwustronny średni 228mm 9" przemysłowy Kennedy KEN0305930K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik dwustronny średni 228mm 9" przemysłowy Kennedy KEN0305930K
Kennedy KEN-030-5930K
KEN0305930K
Pilnik przemysłowy dwustronny do pił średni 9"(228mm)
KEN-030-5930K
SM.CK016,20,2ZLNE
Dwustronne do pił (pojedynczo nacinane) - Brzegi zbieżne do punktu. Używany do ostrzenia pił. Nacinane w kierunku lewym. Zęby cięte są z obu końców w kierunku środka. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091221 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 225 mm |
| Długość całkowita | 9" cal |
| Waga całkowita | 0.05 |
| Supplier Part No. | 0305930K |
| Typ | Double Ended |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.75 kg |