Pilnik igiełkowy 14cm 5.1/2" CUT4 NEEDLE FILE Kennedy KEN0315670K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
14cm (5.1/2") PIPPIN CUT4 NEEDLE FILE Kennedy KEN0315670K
KEN-031-5670K
Dostępne w 14cm i 16cm długościach i w kompletnej gamie kształtów. Wykonano zgodnie z: BS 498:1990.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140064041 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Długość całkowita | 140mm (5 1/2") |
| Waga całkowita | 0.005 |
| Supplier Part No. | 0315670K |
| Typ nacięcia | 4 |
| UNSPSC Code | 27111925 |
| Waga | 75 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 140mm 5-1/2" cal |
| Typ | Pippin |
| Typ nacięcia | Cut 4 |
| Standard, norma | BS 498:1990 |
| Handle Material | Metal |