Pilnik igiełkowy 16cm (6.1/2") KNIFE CUT 4 NEEDLE FILE Kennedy KEN0316640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
16cm (6.1/2") KNIFE CUT 4 NEEDLE FILE Kennedy KEN0316640K
KEN-031-6640K
Dostępne w 14cm i 16cm długościach i w kompletnej gamie kształtów. Wykonano zgodnie z: BS 498:1990.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140026599 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Długość całkowita | 6 1/2" cal |
| Waga całkowita | 0.018 |
| Supplier Part No. | 0316640K |
| Typ nacięcia | 4 |
| UNSPSC Code | 27111925 |
| Waga | 70 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 160mm 6-1/2" cal |
| Typ | Knife |
| Typ nacięcia | Cut 4 |
| Standard, norma | BS 498:1990. |
| Handle Material | Metal |