Pilnik igiełkowy nacięcie 0 16cm 6.1/2" Kennedy KEN0316000K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik igiełkowy nacięcie 0 16cm 6.1/2" Kennedy KEN0316000K
Kennedy KEN-031-6000K
KEN0316000K
Pilnik igiełkowy ręczny, nacięcie 0, 16cm (6.1/2")
KEN-031-6000K
KC-016,6,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140026421 |
| ecl@ss | 21042101 |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Długość całkowita | 6 1/2" cal |
| Waga całkowita | 0.018 |
| Oznaczenie | KEN-031-6000K |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111925 |
| Waga | 80 g |