Pilnik igiełkowy nacięcie mieczowy 2 16cm 6.1/2" Kennedy KEN0316820K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik igiełkowy nacięcie mieczowy 2 16cm 6.1/2" Kennedy KEN0316820K
Kennedy KEN-031-6820K
KEN0316820K
SM.CK016,8,9ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140064157 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Długość całk. | 160 mm |
| Długość całk. | 6 1/2" cal |
| Sup. Part No. | KEN-031-6820K |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111925 |
| Waga | 80 g |