Pilnik igiełkowy nacięcie trójkątny 0 16cm 6.1/2" Kennedy KEN0316500K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik igiełkowy nacięcie trójkątny 0 16cm 6.1/2" Kennedy KEN0316500K
Kennedy KEN-031-6500K
KEN0316500K
Pilnik igiełkowy ręczny trójkątny nacięcie 0, 16cm (6.1/2")
KEN-031-6500K
SM.CK016,7,9ZLNE
Dostępne w 14cm i 16cm długościach i w kompletnej gamie kształtów. Wykonano zgodnie z: BS 498:1990.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140026544 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Długość całkowita | 6 1/2" cal |
| Waga całkowita | 0.018 |
| Supplier Part No. | 0316500K |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC Code | 27111925 |
| Waga | 70 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 160mm 6-1/2" cal |
| Typ | Three Square |
| Typ nacięcia | Cut 0 |
| Standard, norma | BS 498:1990. |
| Handle Material | Metal |