Pilnik igiełkowy nacięcie warding 2 16cm 6.1/2" Kennedy KEN0316720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik igiełkowy nacięcie warding 2 16cm 6.1/2" Kennedy KEN0316720K
Kennedy KEN-031-6720K
KEN0316720K
Pilnik igiełkowy ręczny WARDING, nacięcie 2, 16cm (6.1/2")
KEN-031-6720K
SM.CK016,8,2ZLNE
Dostępne w 14cm i 16cm długościach i w kompletnej gamie kształtów. Wykonano zgodnie z: BS 498:1990.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 0.008 |
| UNSPSC Code | 27111925 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0316720K |
| EAN13 Barcode | 5036140064133 |
| Typ nacięcia | 2 |
| Długość całkowita | 6 1/2" cal |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Waga | 70 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 160mm 6-1/2" cal |
| Typ | Warding |
| Typ nacięcia | Cut 2 |
| Standard, norma | BS 498:1990. |
| Handle Material | Metal |