Pilnik igiełkowy nacięcie warding 4 14cm 5.1/2" Kennedy KEN0315740K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik igiełkowy nacięcie warding 4 14cm 5.1/2" Kennedy KEN0315740K
Kennedy KEN-031-5740K
KEN0315740K
SM.CK016,7ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140026407 |
| eCl@ss Code | 21042101 |
| Długość całk. | 140 mm |
| Długość całk. | 5 1/2" cal |
| Waga całkowita | 0.01 |
| Sup. Part No. | KEN-031-5740K |
| Typ nacięcia | 4 |
| UNSPSC Code | 27111925 |
| Waga | 70 g |