Pilnik kolumnowy drobny 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302810K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kolumnowy drobny 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302810K
Kennedy KEN-030-2810K
KEN0302810K
KC-016,20,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140090866 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.068 |
| Oznaczenie | KEN-030-2810K |
| Type | Pillar |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111918 |
| Waga | 0.35 kg |