Pilnik kwadratowy drobny 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302410K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kwadratowy drobny 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302410K
Kennedy KEN-030-2410K
KEN0302410K
Pilnik przemysłowy kwadratowy drobny 6"(150mm)
KEN-030-2410K
SM.CK016,14,1ZLNE
Kwadratowe (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, płaszczyzny zbieżne do punktu. Do równania prostokątnych otworów i wewnętrznych rogów. Preferowane do płaskich powierzchni. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140090743 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Waga całkowita | 0.04 |
| Supplier Part No. | 0302410K |
| Typ | Kwadrat |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.37 kg |