Pilnik kwadratowy drobny 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308410K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kwadratowy drobny 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308410K
Kennedy KEN-030-8410K
KEN0308410K
KC-016,42ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140273634 |
| ecl@ss | 21042102 |
| Długość całkowita | 14" cal |
| Długość całkowita | 355 mm |
| Waga całkowita | 0.58 |
| Oznaczenie | KEN-030-8410K |
| Type | Square |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC | 27111921 |
| Waga | 3.10 kg |