Pilnik kwadratowy średni 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300420K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kwadratowy średni 100mm 4" przemysłowy Kennedy KEN0300420K
Kennedy KEN-030-0420K
KEN0300420K
Pilnik przemysłowy kwadratowy średni 4"(100mm)
KEN-030-0420K
SM.CK016,11,9ZLNE
Kwadratowe (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, płaszczyzny zbieżne do punktu. Do równania prostokątnych otworów i wewnętrznych rogów. Preferowane do płaskich powierzchni. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140090545 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Długość całkowita | 4" cal |
| Waga całkowita | 0.01 |
| Supplier Part No. | 0300420K |
| Typ | Kwadrat |
| Typ nacięcia | 2 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 0.10 kg |