Pilnik kwadratowy zdzierak gruby 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306430K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kwadratowy zdzierak gruby 250mm 10" przemysłowy Kennedy KEN0306430K
Kennedy KEN-030-6430K
KEN0306430K
Pilnik przemysłowy kwadratowy gruby 10"(250mm)
KEN-030-6430K
SM.CK016,18ZLNE
Kwadratowe (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, płaszczyzny zbieżne do punktu. Do równania prostokątnych otworów i wewnętrznych rogów. Preferowane do płaskich powierzchni. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091375 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 10" cal |
| Długość całkowita | 255 mm |
| Waga całkowita | 0.155 |
| Supplier Part No. | 0306430K |
| Typ | Kwadrat |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 1.75 kg |