Pilnik kwadratowy zdzierak gruby 350mm 14" przemysłowy Kennedy KEN0308430K PRO19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kwadratowy zdzierak gruby 350mm 14"" przemysłowy Kennedy KEN0308430K
Kennedy KEN-030-8430K
KEN0308430K
Pilnik przemysłowy kwadratowy gruby 14""(350mm)
KEN-030-8430K
SM.CK016,40,7ZLNE
Kwadratowe (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, płaszczyzny zbieżne do punktu. Do równania prostokątnych otworów i wewnętrznych rogów. Preferowane do płaskich powierzchni. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.56 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0308430K |
| EAN13 Barcode | 5036140091795 |
| Długość całk. | 355 mm |
| Typ nacięcia | 3 |
| Type | Square |
| Długość całk. | 14" cal |
| Waga | 6.14 kg |
"