Pilnik kwadratowy zdzierak gruby 400mm 16" przemysłowy Kennedy KEN0309430K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$42.54
Cena regularna:
$34.59
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik kwadratowy zdzierak gruby 400mm 16" przemysłowy Kennedy KEN0309430K
Kennedy KEN-030-9430K
KEN0309430K
Pilnik przemysłowy kwadratowy gruby 16"(400mm)
KEN-030-9430K
SM.CK016,57,2ZLNE
Kwadratowe (Podwójnie nacinane) - Równoległe brzegi, płaszczyzny zbieżne do punktu. Do równania prostokątnych otworów i wewnętrznych rogów. Preferowane do płaskich powierzchni. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140091900 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Długość całkowita | 16" cal |
| Długość całkowita | 400 mm |
| Waga całkowita | 0.72 |
| Supplier Part No. | 0309430K |
| Typ | Kwadrat |
| Typ nacięcia | 3 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| Waga | 8.90 kg |