Pilnik nożowy zdzierak gruby 150mm 6" przemysłowy Kennedy KEN0302630K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik nożowy zdzierak gruby 150mm 6"" przemysłowy Kennedy KEN0302630K
Kennedy KEN-030-2630K
KEN0302630K
Pilnik przemysłowy nożowy gruby 6""(150mm)
KEN-030-2630K
SM.CK016,22,4ZLNE
Nożowe - Dwie równe powierzchnie zbieżne do zakończenia jak nóż. Do wygładzania i okrawania wąskich rowków, nacięc i rowków kół zębatych. Dla narzędziowców i producentów form wtryskowych, do ostrych kątów. Wykonano zgodnie z: BS 498 : 1990 and American Federal Standard GGG-f-325b. Dostępne w szerokim zakresie kształtu i wielkości.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.057 |
| UNSPSC Code | 27111929 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0302630K |
| EAN13 Barcode | 5036140090828 |
| Długość całk. | 150mm |
| Type | Knife |
| Typ nacięcia | 3 |
| Długość całk. | 6" cal |
| Waga | 0.62 kg |
"