Pilnik obrotowy 10mm x10mm kulisty węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2106240K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 10mm x10mm kulisty węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2106240K
Kennedy KEN-210-6240K
KEN2106240K
SM.CK016,70ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 3 - Szybkie cięcie
Do użycia na miękkich nieżelaznych i plastikowych materiałach takich, jak plastik aluminium, włókno szklane, twarda guma i stopy cynku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 Barcode | 5036140099746 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Head Diameter | 12 mm |
| Head Length | 12 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Ball |
| Included Angle | |
| Długość całk. | 55 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| UNSPSC Code | 23251706 |