Pilnik obrotowy 10mm x19mm węglikowy łukowy łagodny York Abrasives YRK2103246K PRO20 Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 10mm x19mm węglikowy łukowy łagodny York Abrasives YRK2103246K
York Abrasives YRK-210-3246K
YRK2103246K
Pilnik obrotowy węglikowy, łukowy łagodny 10mmx19mm York Abrasives YRK2103246K
YRK-210-3246K
KC-016,73,3ZN/SM.[NM]
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 3 - Szybkie cięcie
Do użycia na miękkich nieżelaznych i plastikowych materiałach takich, jak plastik aluminium, włókno szklane, twarda guma i stopy cynku.
Cięcie 6 - Podwójne cięcie
Nacinanie i podwójne cięcie w celu zwiększenia kontroli. Wykonane z wysokiej jakości węglika wolframu, narzędzie generalnego użytku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Cut No. | 6 |
| Cut Type | Double Cut |
| EAN13 | 5036140217188 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 10 mm |
| Head Length | 19 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Round Tree |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Oznaczenie | YRK-210-3246K |
| UNSPSC | 23251706 |