Pilnik obrotowy 10mm x20mm łukowy łagodny węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2103240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 10mm x20mm łukowy łagodny węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2103240K
Kennedy KEN-210-3240K
KEN2103240K
KC-016,95,7ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 3 - Szybkie cięcie
Do użycia na miękkich nieżelaznych i plastikowych materiałach takich, jak plastik aluminium, włókno szklane, twarda guma i stopy cynku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 | 5036140099517 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 10 mm |
| Head Length | 20 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Round Tree |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Oznaczenie | KEN-210-3240K |
| UNSPSC | 23251706 |