Pilnik obrotowy 10mm x20mm płaskie czoło węglikowy z szybkim wcięciem Kennedy KEN2100720K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 10mm x20mm płaskie czoło węglikowy z szybkim wcięciem Kennedy KEN2100720K
Kennedy KEN-210-0720K
KEN2100720K
KC-016,88,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzonek, pozostałe 6mm.
Cięcie 3 - Szybkie cięcie
Do użycia na miękkich nieżelaznych i plastikowych materiałach takich, jak plastik aluminium, włókno szklane, twarda guma i stopy cynku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Cut No. | 3 |
| Cut Type | Rapid Cut |
| EAN13 | 5036140099272 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 10 mm |
| Head Length | 20 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Cylindrical Plain End |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Oznaczenie | KEN-210-0720K |
| UNSPSC | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Rapid Cut |
| Head Diameter | 10mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 65mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 20mm |
| Liczba elementów | |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Cylindrical Plain End |