Pilnik obrotowy 10mm x20mm zaokrąglony węglikowy z szybkim wcięciem Kennedy KEN2101220K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
165,50 zł
Cena regularna:
134,55 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 10mm x20mm zaokrąglony węglikowy z szybkim wcięciem Kennedy KEN2101220K
Kennedy KEN-210-1220K
KEN2101220K
PILNIK OBR. Z węglika SPIEK. zAOKRAGLONY, 10x20mm, SZYBKIE CIECIE Kennedy
KEN-210-1220K
SM.CK016,93,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zaokrąglone czoło, cylindryczny
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzonek, pozostałe 6mm.
Cięcie 3 - Szybkie cięcie
Do użycia na miękkich nieżelaznych i plastikowych materiałach takich, jak plastik aluminium, włókno szklane, twarda guma i stopy cynku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cut No. | 3 |
| Cut Type | Rapid Cut |
| EAN13 Barcode | 5036140099395 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 10 mm |
| Head Length | 20 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Cylindrical Ball Nosed |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Supplier Part No. | 2101220K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Rapid Cut |
| Head Diameter | 10mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 65mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 20mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Cylindrical Ball Nosed |