Pilnik obrotowy 11mm x9,5mm węglikowy kulisty York Abrasives YRK2106249K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 11mm x9,5mm węglikowy kulisty York Abrasives YRK2106249K
York Abrasives YRK-210-6249K
YRK2106249K
Pilnik obrotowy węglikowy, kulisty 11x9.5mm York Abrasives YRK2106249K
YRK-210-6249K
KC-016,57,7ZN/SM.[NM]
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 6 - Podwójne cięcie
Nacinanie i podwójne cięcie w celu zwiększenia kontroli. Wykonane z wysokiej jakości węglika wolframu, narzędzie generalnego użytku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 | 5036140217522 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 11 mm |
| Head Length | 10 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Ball |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 55 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Oznaczenie | YRK-210-6249K |
| UNSPSC | 23251706 |