Pilnik obrotowy 12,7mm x11mm węglikowy kulisty York Abrasives YRK2106329K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 12,7mm x11mm węglikowy kulisty York Abrasives YRK2106329K
York Abrasives YRK-210-6329K
YRK2106329K
SM.CK016,76,4ZLNE
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 6 - Podwójne cięcie
Nacinanie i podwójne cięcie w celu zwiększenia kontroli. Wykonane z wysokiej jakości węglika wolframu, narzędzie generalnego użytku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | York Abrasives |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 Barcode | 5036140217546 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Head Diameter | 13 mm |
| Head Length | 11 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Ball |
| Included Angle | |
| Długość całk. | 55 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Sup. Part No. | YRK-210-6329K |
| UNSPSC Code | 23251706 |