Pilnik obrotowy 12,7mm x6,3mm węglikowy stożkowy 90 stopni York Abrasives YRK2108959K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 12,7mm x6,3mm węglikowy stożkowy 90 stopni York Abrasives YRK2108959K
York Abrasives YRK-210-8959K
YRK2108959K
KC-016,80ZN/SM.[NM]
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 | 5036140217812 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 12.7 mm |
| Head Length | 6.3 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Conical |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 40 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Oznaczenie | YRK-210-8959K |
| UNSPSC | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Chipbreaker |
| Head Diameter | 12.7mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 40mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 6.3mm |
| Liczba elementów | |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Conical |