Pilnik obrotowy 12mm x20mm węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2100280K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
32,92 €
Cena regularna:
26,77 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 12mm x20mm węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2100280K
Kennedy KEN-210-0280K
KEN2100280K
KC-016,126,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzonek, pozostałe 6mm.
Cięcie 3 - Szybkie cięcie
Do użycia na miękkich nieżelaznych i plastikowych materiałach takich, jak plastik aluminium, włókno szklane, twarda guma i stopy cynku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 | 5036140099197 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 12 mm |
| Head Length | 20 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Cylindrical End Cutting |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 65 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Oznaczenie | KEN-210-0280K |
| UNSPSC | 23251706 |