Pilnik obrotowy 16mm x13,5mm węglikowy stożkowy 60 stopni York Abrasives YRK2108669K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 16mm x13,5mm węglikowy stożkowy 60 stopni York Abrasives YRK2108669K
York Abrasives YRK-210-8669K
YRK2108669K
KC-016,95ZN/SM.[NM]
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 | 5036140217782 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 12.7 mm |
| Head Length | 13.5 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Conical |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 40 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Oznaczenie | YRK-210-8669K |
| UNSPSC | 23251706 |