Pilnik obrotowy 16mm x14mm stożkowy 60 stopni węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2108660K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
48,28 €
Cena regularna:
39,25 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 16mm x14mm stożkowy 60 stopni węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2108660K
Kennedy KEN-210-8660K
KEN2108660K
SM.CK016,160ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 Barcode | 5036140099937 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Head Diameter | 16 mm |
| Head Length | 14 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Conical |
| Included Angle | 60° stopni |
| Długość całk. | 70 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| UNSPSC Code | 23251706 |