Pilnik obrotowy 16mm x25mm węglikowy łukowy łagodny York Abrasives YRK2103409K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 16mm x25mm węglikowy łukowy łagodny York Abrasives YRK2103409K
York Abrasives YRK-210-3409K
YRK2103409K
Pilnik obrotowy węglikowy, łukowy łagodny 16x25mm York Abrasives YRK2103409K
YRK-210-3409K
SM.CK016,105,3ZLNE
Łukowy łagodny
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 3 - Szybkie cięcie
Do użycia na miękkich nieżelaznych i plastikowych materiałach takich, jak plastik aluminium, włókno szklane, twarda guma i stopy cynku.
Cięcie 6 - Podwójne cięcie
Nacinanie i podwójne cięcie w celu zwiększenia kontroli. Wykonane z wysokiej jakości węglika wolframu, narzędzie generalnego użytku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglaneji żeliwa.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23251706 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | York |
| Supplier Part No. | 2103409K |
| EAN13 Barcode | 5036140217225 |
| Cut No. | 9 |
| Head Length | 25 mm |
| Head Diameter | 16mm |
| Cut Type | Chipbreaker |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Head Shape | Round Tree |
| Head Material | Węglik |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość całk. | 70 mm |
| Included Angle |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Cut 9 - Chipbreaker |
| Head Diameter | 16mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całk. | 70 mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Head Length | 25mm |
| Head Material | Węglik |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Head Shape | Round Tree |