Pilnik obrotowy 19mm x16mm węglikowy odwrócony stożek York Abrasives YRK2109489K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 19mm x16mm węglikowy odwrócony stożek York Abrasives YRK2109489K
York Abrasives YRK-210-9489K
YRK2109489K
Pilnik obrotowy węglikowy, ODWROCONY STOZEK 19x16mm York Abrasives YRK2109489K
YRK-210-9489K
SM.CK016,106,5ZLNE
Odwrócony stożek
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 Barcode | 5036140218055 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 19 mm |
| Head Length | 16 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Inverted Cone |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Supplier Part No. | 2109489K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Cut 9 - Chipbreaker |
| Head Diameter | 19.0mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 60mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 16.0mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Inverted Cone |