Pilnik obrotowy 2,5mm AR25 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109125K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 2,5mm AR25 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109125K
York Abrasives YRK-210-9125K
YRK2109125K
Pilnik obrotowy z nasypem diamentowym AR25 2.5mm York Abrasives YRK2109125K
YRK-210-9125K
KC-016,9,2ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Cut Type | Single Cut |
| EAN13 | 5036140217911 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Diameter | 2.5 mm |
| Head Length | 10 mm |
| Head Material | Diamond |
| Head Shape | Cylindrical Ball End |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Waga całkowita | 0.001 |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Oznaczenie | YRK-210-9125K |
| UNSPSC | 23251706 |