Pilnik obrotowy 2mm D2 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 2mm D2 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109320K
York Abrasives YRK-210-9320K
YRK2109320K
KC-016,9,2ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Cut Type | Single Cut |
| EAN13 | 5036140218000 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Diameter | 2mm |
| Head Length | 2mm |
| Head Material | Diamond |
| Head Shape | Ball Nosed |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Waga całkowita | 0.001 |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Oznaczenie | YRK-210-9320K |
| UNSPSC | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Single Cut |
| Head Diameter | 2mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 45mm |
| Numer produktu | D2 |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Head Length | 2mm |
| Liczba elementów | |
| Head Material | |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Shape | Ball |