Pilnik obrotowy 3mm x11mm stożkowy węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2107120K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 3mm x11mm stożkowy węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2107120K
Kennedy KEN-210-7120K
KEN2107120K
PILNIK OBR. Z węglika SPIEK., STOZKOWY, 3x11mm, LAMACZ WIOROW Kennedy
KEN-210-7120K
SM.CK016,32ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stożkowy
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 Barcode | 5036140099777 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 3 mm |
| Head Length | 11 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Conical |
| Included Angle | 14 ° |
| Długość całkowita | 40 mm |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Supplier Part No. | 2107120K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Łamacz wióra |
| Head Diameter | 3mm |
| Included Angle | 14 ° stopni |
| Długość całkowita | 40mm |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Head Length | 11mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Conical |