Pilnik obrotowy 3mm x14mm węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2100080K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 3mm x14mm węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2100080K
Cylindryczne - uzębienie czołowe
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Cut No. | 9 |
| EAN13 | 5036140099128 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Material | Węglik |
| Długość całkowita | 40 mm |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Oznaczenie | KEN-210-0080K |
| UNSPSC | 23251706 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ cięcia | Z łamaczem wióra |
| Średnica robocza | 3mm |
| Długość całkowita | 40mm |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Długość części roboczej | 14mm |
| Materiał | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Kształt części tnącej | Cylindryczna |