Pilnik obrotowy 4mm C40 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 4mm C40 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109240K
York Abrasives YRK-210-9240K
YRK2109240K
Pilnik obrotowy z nasypem diamentowym C40 4mm York Abrasives YRK2109240K
YRK-210-9240K
SM.CK016,10,7ZLNE
Trzpień 3mm. Długość całkowita 45mm. Oczko diamentu 120/140. Rekomendowane szybkości pracy 15,000 ~ 30000rpm. Przeznaczone do precyzyjnego szlifowania węglika spiekanego, ceramiki, twardych stopów, metalowych narzędzi itd.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 0.001 |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | York |
| Supplier Part No. | 2109240K |
| EAN13 Barcode | 5036140217973 |
| Head Diameter | 4.0 mm |
| Head Length | 10 mm |
| Cut Type | Single Cut |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Shape | Pointed Tree |
| Head Material | Diamond |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Included Angle |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Single Cut |
| Head Diameter | 4mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 45mm |
| Numer produktu | C40 |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Head Length | 10mm |
| Head Material | Stal szybkotnąca, HSS |
| Wykończenie, powłoka | Diamond |
| Head Shape | Pointed Tree |