Pilnik obrotowy 4mm D4 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109340K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 4mm D4 z nasypem diamentowym York Abrasives YRK2109340K
York Abrasives YRK-210-9340K
YRK2109340K
Pilnik obrotowy z nasypem diamentowym D4 4mm York Abrasives YRK2109340K
YRK-210-9340K
Trzpień 3mm. Długość całkowita 45mm. Oczko diamentu 120/140. Rekomendowane szybkości pracy 15,000 ~ 30000rpm. Przeznaczone do precyzyjnego szlifowania węglika spiekanego, ceramiki, twardych stopów, metalowych narzędzi itd.
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | York |
| Cut Type | Single Cut |
| EAN13 Barcode | 5036140218031 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Diamond |
| Head Diameter | 4mm |
| Head Length | 4mm |
| Head Material | Diamond |
| Head Shape | Ball Nosed |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Waga całkowita | 0.001 |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Supplier Part No. | YRK-210-9340K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Single Cut |
| Head Diameter | 4mm |
| Included Angle | ° degree |
| Długość całkowita | 45mm |
| Model, kod produktu | D4 |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Head Length | 4mm |
| Head Material | |
| Finish/Coating | Diamond |
| Head Shape | Ball |
SM.CK016,10,7ZLNE