Pilnik obrotowy 6mm x18mm zaokrąglony węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2101160K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 6mm x18mm zaokrąglony węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2101160K
Kennedy KEN-210-1160K
KEN2101160K
PILNIK OBR. Z węglika SPIEK. zAOKRAGLONY, 6x18mm, LAMACZ WIOROW Kennedy
KEN-210-1160K
SM.CK016,78,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zaokrąglone czoło, cylindryczny
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzonek, pozostałe 6mm.
Cięcie 3 - Szybkie cięcie
Do użycia na miękkich nieżelaznych i plastikowych materiałach takich, jak plastik aluminium, włókno szklane, twarda guma i stopy cynku.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglanej i żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cut No. | 9 |
| Cut Type | Chipbreaker |
| EAN13 Barcode | 5036140099371 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Diameter | 6 mm |
| Head Length | 18 mm |
| Head Material | Węglik |
| Head Shape | Cylindrical Ball Nosed |
| Included Angle | |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Supplier Part No. | 2101160K |
| UNSPSC Code | 23251706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Łamacz wióra |
| Head Diameter | 6mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 50mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Head Length | 18mm |
| Head Material | Węglik |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Head Shape | Cylindrical Ball Nosed |