Pilnik obrotowy 8mm x20mm płomieniowy węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2102160K PRO19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilnik obrotowy 8mm x20mm płomieniowy węglikowy z łamaczem wióra Kennedy KEN2102160K
Kennedy KEN-210-2160K
KEN2102160K
PILNIK OBR. Z węglika SPIEK., PLOMIENIOWY, 8x20mm, LAMACZ WIOROW Kennedy
KEN-210-2160K
SM.CK016,91,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Płomieniowy
Wszystkie rozmiary są nominalne. Cecha szczególna * posiada 3mm trzpień, pozostałe 6mm.
Cięcie 9 - Łamacz wióra
Bardzo szybkie usuwanie wióra w celu zwiększenia kontroli. Do użytku na twardych materiałach, np. stali stopowych 50RC, 60RC, stali nawęglaneji żeliwa.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23251706 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2102160K |
| EAN13 Barcode | 5036140099456 |
| Head Length | 20 mm |
| Cut No. | 9 |
| Head Diameter | 8mm |
| Cut Type | Chipbreaker |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Head Shape | Flame |
| Head Material | Węglik |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość całk. | 65 mm |
| Included Angle |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Chipbreaker |
| Head Diameter | 8 mm |
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całk. | 65 mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Head Length | 20 mm |
| Head Material | Węglik |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Head Shape | Flame |